Basında Maidan

Ödüllü Proje Maidan
2016-2017 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri'nde "Türkiye'nin En iyi Ofis Projesi" seçilen Maidan, modern ve yenilikçi ofisleri, restoranları, kafeleri ve mağazalarıyla Ankara'nın...
- 01.04.2018 - MAG Dergi
İş Dünyasına Hayat Katan Proje
Ankara'nın yeni meydanı söylemiyle hayata geçirdiğimiz Maidan'da yaşam başladı.
- 01.04.2018 - MAG Dergi
Lezzete Keyif Katan Maidan Açıldı
Hayata açılan geniş bir mekan, dünya mutfaklarından farklı lezzetler sunan kafe ve restoranlar...
- 31.03.2018 - Hürriyet Ajans Press
Ödüllü Projeye özel, üstün iklimlendirme sistemi
Ankara'da iş hayatının cazibe merkezi Maidan Tower'da iklimlendirme, Dunham-Bush su soğutmalı gruplar ve Desca Soğutma Kuleleri'ne emanet edildi.
- 01.07.2017 - Exclusive Homes
Maidan’da mağaza kiralama süreci başladı
İş yaşamının ve sosyal hayatın ihtiyaçlarına göre, dünya standartları hedef alınarak tasarlanan MAIDAN; Ankara’nın en değerli noktası Eskişehir Yolu’nda hayatla iç içe, 7 gün 24 saat yaşayacak eşsiz bir yaşam alanı olarak hayata geçiriliyor.

6.000 m²lik meydan alanıyla başkentin kalbinde nefes alınacak bir ortam sunan MAIDAN, meydanının çevresinde yer alan restoranları, kafeleri, hizmet mağazaları ve renkli sosyal etkinlikleriyle Ankara’nın meydan algısını değiştirmeye hazırlanıyor.
- 28.04.2017 - 3dKonut
Maidan Ankara'da yaşam Kasım 2017'de başlıyor!
Özel mimarisi, farklı ve yenilikçi konseptiyle başkentin iş ve sosyal yaşamına yepyeni bir soluk getiren Maidan’da mağaza kiralama süreci başladı. İş yaşamının ve sosyal hayatın ihtiyaçlarına göre, dünya standartları hedef alınarak tasarlanan Maidan; Ankara’nın en değerli noktası Eskişehir Yolu’nda hayatla iç içe, 7 gün 24 saat yaşayacak eşsiz bir yaşam alanı olarak hayata geçiriliyor. 6.000 m²lik meydan alanıyla başkentin kalbinde nefes alınacak bir ortam sunan Maidan, meydanının çevresinde yer alan restoranları, kafeleri, hizmet mağazaları ve renkli sosyal etkinlikleriyle Ankara’nın meydan algısını değiştirmeye hazırlanıyor.
- 28.04.2017 - Emlak Sayfası
MAIDAN MİMARİSİNE AVRUPA’DAN ÖDÜL
EGE GRUP'unÇankaya'daki MAIDAN' projesi Avrupa'nın prestijli gayrimenkul ödülleri arasında yer alan EuropeanPropertyAwards'ta “Beş Yıldızlı En iyi Ofis Mimarisi” ödülünün sahibi oldu. MAIDAN projesini "Meydanlar kentlerin simgesidir" ilkesi etrafında oluşturduklarını söyleyen EGE GRUP Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ertan Doğan şunları söyledi: "MAIDAN: modern iş yaşamının ve sosyal hayatın ihtiyaçlarına göre dünya standartları hedef alınarak tasarlandı. Her detayını planlarken, engelli vatandaşlarımızın da en verimli şekilde kullanabilmesine özen gösterdik. Enerji verimliliği yüksek, çevre ve doğa dostu sistemler ve malzemeler tercih ettik. Bisiklet park yerleri, elektrikli araç şarj istasyonu gibi enerji tasarrufunda yarınları hedefleyen bir vizyonla hareket etmeye çalıştık. Ofis çalışanlarının taze hava ihtiyacını karşılayacak kullanım alanları yarattık. Geliştirdiğimiz 'Fleksi Konsept' sistemiyle, kullanıcıların ihtiyaçları kadar alana ulaşabileceği efektif kullanım alanları oluşturduk" diye konuştu.
- 13.11.2016 - Hürriyet Gazetesi